Dziś (05.07.2021r.) punktualnie o godzinie 7.00 Przedsiębiorstwo Komunalne otworzyło kolejną inwestycję mającą służyć mieszkańcom. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów została otwarta przy pleszewskich Wodociągach. Tym samym zakończyła swoje działanie Stacja Kontroli przy ul. Fabrycznej.

Nowa stacja oprócz wykonywania tradycyjnych przeglądów oferuje swoim klientom program lojalnościowy. To rozwiązanie jest jedynym takim w Pleszewie. Każdy klient otrzyma w momencie otwarcia myjni samochodowej, która znajduje się przy Stacji Kontroli, kartę lojalnościową i będzie mógł umyć swój samochód za darmo! Każde następne mycie swojego auta to także duży rabat, bo aż 8 %! Myjnia samochodowa czeka już tylko na podłączenie gazu, co ma wydarzyć się w najbliższym miesiącu.

Pierwszym klientem stacji był pan Mirosław Hajdasz z Pleszewa, który został przywitany kwiatami – oczywiście dopiero po przejściu wzorowo badań technicznych swojego samochodu, które zresztą zasponsorował „pierwszakowi” Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Pleszewie – Artur Kulas. Co ciekawe, nowy obiekt PK obsługuje diagnostka czyli jedyna w Pleszewie kobieta – diagnosta.

– Ogromnie się cieszę, że możemy oddać mieszkańcom kolejne nowoczesne obiekty Przedsiębiorstwa Komunalnego. Wierzę, że jakość oferowanych usług oraz program lojalnościowy sprawią, że stacja przyciągnie swoich stałych klientów. Będziemy o to dbać i cały czas podnosić sobie poprzeczkę – mówi  Prezes Zarządu Grzegorz Knappe.